Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sitemiz Hakkında
Sitemiz, 1909 yılından bu yana üretimine devam eden Kisarna Maden Suyu ve Tabii Sodası hakkında bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz ve ürünlerimiz hakkında her türlü görüş ve düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

İletişim
Tel: 0462-2235956
Fax: 0462-2231648
Email: bilgi@kisarnamadensuyu.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Şirket Profili

Şirketimiz Trabzon il merkezine 7km uzaklıkta olup Bengisu Mahallesi (eski adı Kisarna köyü)nde deniz seviyesinden 80m yüksekliktedir. Suyun sıcaklığı 15 derece, debisi 0,07 lt/sn’dir. Bizans döneminden beri bilinmekte olan suyumuzun ünü ülke çapını aşmıştır.
Maden suyunun işletmesi 1909 tarihinde 60 yıl süreyle Miralay Hafız Sabri adlı bir kişiye verilmiştir. Bu kişinin 1918 yılında ölmesi üzerine maden suyunun işletme hakkı Çulhazade ailesine devredilmiştir. Çok eski yıllarda eczanelerde satılan ve daha sonra 1965 yılında babamız merhum Temel Eyüpoğlu’nun işletmesini almasıyla beraber gelişerek bugünlere gelmesinde çok önemli katkıları olmuştur.
2001 yılında Temel Eyüpoğlu’nun vefatından sonra şirketin başına oğulları Cemal ve Ahmet (Cemil) Eyüpoğlu geçmiştir. Ülkemizin ünlü bir maden suyu olmakla beraber debisi düşük olduğundan özellikle yaz aylarında talebe yeterince karşılık verememektedir. Suyumuz içerdiği mineraller açısından mide, karaciğer, safra yolları, sindirim yolları, cilt, böbrek hastalıkları ve bağırsak rahatsızlıklarında üstün bir değer taşımaktadır.